KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10827012
nr 1082 7012
Maria Björklund
(f. 1953), Sverige
Etsning, Maria Björklund (f. 1953), 'Camille', signerad 2009, 92/180, bladets mått: 49x39
Maria Björklund, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:33:21
9/1 00:47:37